Sunday, January 16, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORJava e 12-të vjen në fundjavën e ardhshme, spikat takimi në "Fadil...

Java e 12-të vjen në fundjavën e ardhshme, spikat takimi në “Fadil Vokrri”

Java 12-të në Superligën e Kosovës në futboll vazhdon në fundjavën tjetër me ndeshje mjaftë interesante.

Ditën e shtunë në program do të jenë tri ndeshje, kurse të dielën do të zhvillohen dy sfida tjera.

Spikat ndeshja e cila do zhvillohet në kryeqytet ku Prishtina do t’i bëj konak ‘kuqezinjve’ të Drenicës.

Interesant pritet të jetë edhe përballja mes Dritës dhe Malishevës.

Më poshtë e gjeni orarin e xhiros së 12-të:

E shtunë, 30.10.2021

Drita – Malisheva 13:00

Feronikeli – Llapi 13:00

Dukagjini – Gjilani 13:00

E diel, 31.10.2021

Prishtina – Drenica 13:30

Ulpiana  – Ballkani 13:00

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments