Friday, January 21, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORSot dy super përballje në BKT Superligë

Sot dy super përballje në BKT Superligë

Dje janë mbyllur tri ndeshje të javës së 10-të në BKT Superligën e Kosovës.

Llapi ka mposhtur Ulpianën, Drita ka fituar te Feronikeli, ndërsa Prishtina iu kthye fitoreve me Malishevën,

Sot skuadrat e kreut Gjilani dhe Drenica do të përballen mes veti, në një prej ndeshjeve më të mirë të këtij sezoni.

Ndeshja e parë mes tyre ishte mbyllur baras 1-1.

Nxehtë pritet të jetë edhe në Kilinë, ku Dukagjini e pret Ballkanin.

Ndeshja e parë mes tyre ishte mbyllur baras 2-2.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments