Sunday, January 16, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARFormacionet zyrtare: Chelsea - Malmo dhe Zenit - Juventus

Formacionet zyrtare: Chelsea – Malmo dhe Zenit – Juventus

Sonte (e mërkurë) do të zhvillohen ndeshjet e raundit të tretë në Grupin H të Ligës së Kampionëve.

Chelsea – Malmo dhe Zenit Saint Petersburg – Juventus janë ndeshjet që zhvillohen sonte në këtë grup.

Të dy ndeshjet nisin në ora 21:00, teksa tani janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Chelsea – Malmo:

Image

Zenit – Juventus:

Image
TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments