Monday, January 17, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORPrishtina – Malisheva, Ulpiana – Llapi dhe Feonikeli – Drita, rezultatet pas...

Prishtina – Malisheva, Ulpiana – Llapi dhe Feonikeli – Drita, rezultatet pas pjesës së parë

Janë mbyllur pjesët e para në tri ndeshjet e javës së 10-të të Superligës së Kosovës në futboll që po luhen sot.

Llapi pothuaj e ka kryer punën që në pjesën e parë ndaj Ulpianës pasi po udhëheq me rezultat 0:3.

Prishtina me një gol tgë besnik Krasniqit po fiton me rezultat 1:0, derisa Feronikeli e Drita po luajnë baras pa gola 0:0.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments