Thursday, January 20, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARBarcelona i jep ultimatum, ylli kontakton United dhe Juventus

Barcelona i jep ultimatum, ylli kontakton United dhe Juventus

Barcelona po humb durimin me Ousmane Dembele.


Sipas Sport, klubi i ka dhënë një ultimatum francezit që të japë një përgjigje pas
ofertës për rinovimin e kontratës.


Kontrata e lojtarit skadon 30 qershorin e ardhshëm dhe drejtuesit blaugrana janë
irrituar me përfaqësuesit e lojtarit, të cilët vazhdojnë të marrin kohë.


Ka zëra që flasin për kontakte të lojtarit me Manchester United dhe Juventus-it, gati
ta marrin sulmuesin me kosto zer

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments