Monday, January 17, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARNorwich publikon formacionin zyrtar, Rashica rezervist!

Norwich publikon formacionin zyrtar, Rashica rezervist!

Milot Rashica do ta nis nga bankina ndeshjen e radhes te Norwich City.

Ai nuk luan sërish titullar në sfidën e vlefshme për Premierligë, që starton nga ora 16:00 dhe që Norwich e zhvillon me Brightonin.

Rashica ende nuk ka shënuar asnjë gol dhe s’ka dhuruar asnjë asist te klubi i ri.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments