Friday, January 21, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORSuedia dyfishon epërsinë përballë Kosovës

Suedia dyfishon epërsinë përballë Kosovës

Suedia ka shënuar edhe golin e dytë përballë Kosovës 2:0 me një supergol nga Isak.

Sulmuesi suedez ka shënuar një gol pas një gjuajtje të bukur nga jashtë zone për ta dyfishuar epërsinë e suedezëve.

Ky gol erdhi në momentet kur Kosova po luante shumë mirë, dhe sigurisht që ai sikur i ka prerë këmbët dardanëve për vazhdim.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments