Friday, January 28, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORKosova mposhtet nga Sllovenia

Kosova mposhtet nga Sllovenia

Kombëtarja e Kosovës U17, ka pësuar humbje nga Sllovenia në sfidën e dytë të Grupit 9 për kualifikime për Evropian, aty ku janë edhe Austria e Ishujt Faroe.

Kosova u mposht me rezultat minimal 1:0, me një gol të pësuar në pjesën e dytë.

Pas dy ndeshje Dardanët kanë 3 pikë dhe në sfidën e fundit të Grupit ndeshen me Ishujt Faroe me gjasa të mëdha për të arritur kualifikimin

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments