Monday, January 17, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORAmir “problematiku”, e pengon Astrit Selmanin në intervistë (VIDEO)

Amir “problematiku”, e pengon Astrit Selmanin në intervistë (VIDEO)

Kombëtarja e Kosovës ka vazhduar sot stërvitjet për ndeshjen me Suedinë, e humori tek Dardanët është në nivel. Një gjë të tillë e dëshmon edhe videoja e cila është bërë tashmë virale në rrjetet sociale që e ka publikuar FFK. Në fakt, gjatë intervistës që sulmuesi Astrit Selmani po jepte për faqen zyrtare të FFK-së, kapiteni Amir Rrahmani pikërisht në stilin e qendërmbrojtësit i erdhi nga mbrapa sulmuesit dardan dhe e goditi me top, duke bërë që ta ndërpresë deklaratën e tij dhe ta detyrojë të fillojë sërish nga e para. Ky gjest i Rrahmanit bëri që të plasin të qeshurat në mesin e dardanëve.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments