Friday, January 21, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARNdeshje e “çmendur”, shënohet edhe goli i katërt në takimin Liverpool –...

Ndeshje e “çmendur”, shënohet edhe goli i katërt në takimin Liverpool – Manchester City

Është shënuar edhe goli i katërt në derbin e javës së shtatë në Premierligë ndërmjet Liverpoolit dhe Manchester Cityt.

“Qytetarët” kanë barazuar në 2-2 në “Anfield”.

Kësaj radhe është mesfushori belg, Kevin de Bruyne që ka ndëshkuar “Të Kuqtë” nëntë minuta pa përfunduar koha e rregullt.

PAMJET

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments