Friday, January 21, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORFeronikeli fiton përballjen me Ulpianën

Feronikeli fiton përballjen me Ulpianën

Feronikeli ka arritur fitore të rëndësishme kundër Ulpianës.

Ekipi nga Drenasi ka triumfuar me rezultatin 1:0, në duelin e vlefshme për xhiron e tetë.

Realizues i golit të tri pikëve ishte Drilon Leku. Ai shënoi në minutën e 26-të, gol që doli të jetë vendimtar.

Kjo ishte fitorja e tretë këtë edicion për Feronikelin që tani ka dhjetë pikë dhe zë vendin e shtatë.

Ndërkaq, Ulpiana renditet e nënta me gjashtë pikë.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments