Monday, January 17, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARDerbi i zjarrtë lokal: St.Etienne – Lyon, trajneri ka këtë vendim për...

Derbi i zjarrtë lokal: St.Etienne – Lyon, trajneri ka këtë vendim për Shaqirin

Një nga derbit më të zjarrtë në futbollin francez zhvillohet sonte në Ligue 1.

St.Etienne dhe Lyoni përballen në “Stade Geoffroy-Guchard” në kuadër të xhiros së nëntë në Ligue 1.

Për Lyonin nga minuta e parë në fushë do të paraqitet futbollisti shqiptar, Xherdan Shaqiri.

Ballafaqimi mes St.Etienne dhe Lyonit fillon nga ora 20:45.

Formacioni zyrtar i Lyonit:

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments