Friday, January 21, 2022
HomeFUTBOLLI VENDORMilot Rashica baba për herë të dytë

Milot Rashica baba për herë të dytë

Milot Rashica dhe Belkiz Kera janë bërë prindër për herë të dytë.

Këtë e ka bërë të ditur vet futbollisti përmes një postimi në Instagram.

“Mirëserdhe në botë djali jonë” shkroi Rashica në postimin e tij.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments