Thursday, January 20, 2022
HomeFUTBOLLI NDËRKOMBËTARManchester United – Villarreal, formacionet zyrtare

Manchester United – Villarreal, formacionet zyrtare

Manchester United pas humbjes shokuese ndaj Young Boys e pret në shtëpi Villarreal, ndeshje në të cilën futet vetëm për tri pikë.

Unai Emery dhe Ole Gunnar Solskjaer kanë zgjedhur përbërjet e tyre startuese.

Manchester United: DeGea; Lindelof, Pogba, Ronaldo, Greenwood, Bruno, Varane, Dalot, Sancho, Telles, McTominay.

Villarreal: Rulli, Albiol, Torres, Parejo, Capoue, Foyth, Alcacer, Trigueros, Danjuma, Moreno, Pino.

TË FUNDIT NGA FUTBOLLI VENDOR /

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Të fundit /

Recent Comments