No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Lajmet e mira lejojnë vazhdimin e lojës Danimarkë-Finlandë

Lajmet e mira lejojnë vazhdimin e lojës Danimarkë-Finlandë

Lojtarët e Danimarkës duhet të kenë marrë lajme të mira për gjendjen e bashkëlojtarit të tyre, Christian Eriksen, nëse janë në gjendje të vazhdojnë lojën, ka shkruat Pat Nevin, ish-futbollist dhe komentues në BBC.

Loja ishte ndërprerë për shkak të një emergjence mjekësore të Eriksen. Me kërkesë të lojtarëve të të dyja ekipeve, loja ka vazhduar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Kosova mposhtet nga Irlanda

Kosova A (F) ka pësuar humbje nga Irlanda 86:72 (18:26, 17:15, 19:14, 32:17), në kuadër të Kampionatit Evropian për Shtete të Vogla.

Plas sherri në Lojërat Olimpike, sportisti godet kundërshtarin me shkop në kokë

Një skenë e pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në Lojërat Olimpike në disiplinën e hokejit. Në sfidën midis...

Në Prishtinë festohet sot për suksesin e Distrias

Distria Krasniqi ka fituar medaljen e artë në Lojërat Olimpike në Tokyo 2020. Ndërsa Komiteti Olimpik i Kosovës ka...

Arbëria ‘blindon’ futbollistin e rëndësishëm të skuadrës

Përkundër rënies nga Superliga, Arbëria ka qenë shumë aktive gjatë verës. Skuadra nga Dobraja njofton se ka rinovuar...

Recent Comments