No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian.

Franca tashmë ka publikuar listën prej 26 lojtarëve të cilët do të jenë pjesë e Kampionatit Evropian të këtij viti.

Karim Benzema është përfshirë në skuadër për herë të parë që nga viti 2016, teksa Anthony Martial i Manchester United mbetet jashtë.

Franca shihet si favorit duke qenë se ka lojtarë të klasit botëror si Kylian Mbappe, Paul Pogba, N’Golo Kante dhe Raphael Varane, por Benzema do ta bënte Francën të dukej e pandalshme, të paktën në letër.

Image

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Granit Xhaka befason të gjithë me stilin e ri të flokëve, bashkëshortja e tij nuk ju beson syve

Mesfushori me prejardhje shqiptare, Granit Xhaka ka ndryshuar stilin e tij të flokëve, derisa ndodhet në grumbullim me Zvicrën në Kampionatin Evropian...

Pas shkëlqimit në Superligë, Mirlind Daku shpallet sportisti i vitit në Gjilan

Mirlind Daku është shpallur sportisti më i mirë i vitit në Komunën e Gjilanit. Ish-sulmuesi i Ballkanit kishte shkëlqyer...

Argjentina – Kili, superpërballja që zhvillohet sonte në Kupën e Amerikës

Kupa e Amerikës ka filluar më 12 qershor dhe pritet të jetë një kampionat jashtëzakonisht interesant. Në ditën e...

Buffon nuk e mendon pensionimin, i bashkohet ish-skuadrës së tij pas më shumë se dy dekada

Portieri italian, Gianluigi Buffon është shumë afër të bashkohet me ish-skuadrën e tij të dikurshme. Buffon nuk është duke...

Recent Comments