No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundër
Fulham në javën e parafundit të Premier League.


Djajtë e Kuq u kanë dhënë mirëseardhjen kthimin e tifozëve në stadium me një
super gol të Cavani-t në minutën e 15-të.

Sulmuesi uruguaian ka befasuar portierin kundërshtar me një goditje të bukur nga
një distancë e madhe.
Fulham, i rënë nga kategoria, është kundërpërgjigjur në minutën e 76-të me Bryan
dhe ka arritur të largohet me një pikë nga Old Trafford

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Spanja “shterpë” ndaj Suedisë, fati dhe Olsen ndalin “Furinë e Kuqe”

Suedia i ka marrë një barazim 0-0 Spanjës në “La Cartuja”, pas një ndeshje të dominuar nga vendasit, me nordikët, që u mbyllën dhe...

Spanja dhe Suedia ndajnë pikët

Ka përfunduar pa fitues derbi mes Kombëtares së Spanjës dhe Kombëtares së Suedisë, që u zhvillua në stadiumin e Sevillas, “La Cartuja”.

Rezultat interesant pas pjesës së parë të ndeshjes Spanja – Suedia

Spanja e Suedia janë duke u ballafaquar sonte në ndeshjen hapëse të tyre në Kampionatin Evropian.

Zyrtare: Llapi ndërprenë bashkëpunimin me sulmuesin e njohur

Llapi sivjet për herë të parë në histori të klubit do të prezantohet në arenën ndërkombëtare, përkatësisht në garat e Ligës së...

Recent Comments