No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit.

Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u larguar nga Los Blancos në fundin e këtij sezoni.

Dy emra kryesojnë listën e Florentino Perez për pasardhësin e Zizou: Raul, ish-sulmues i Real Madrid, dhe Massimiliano Allegri.

Por tifozët, sipas një sondazhi të bërë nga Marca, që ka marrë mbi 116 mijë vota, nuk kanë dyshime: duan Raul.

3 në 4 votues e kanë zgjedhur spanjollin si pasardhësin ideal të Zidane.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Spanja “shterpë” ndaj Suedisë, fati dhe Olsen ndalin “Furinë e Kuqe”

Suedia i ka marrë një barazim 0-0 Spanjës në “La Cartuja”, pas një ndeshje të dominuar nga vendasit, me nordikët, që u mbyllën dhe...

Spanja dhe Suedia ndajnë pikët

Ka përfunduar pa fitues derbi mes Kombëtares së Spanjës dhe Kombëtares së Suedisë, që u zhvillua në stadiumin e Sevillas, “La Cartuja”.

Rezultat interesant pas pjesës së parë të ndeshjes Spanja – Suedia

Spanja e Suedia janë duke u ballafaquar sonte në ndeshjen hapëse të tyre në Kampionatin Evropian.

Zyrtare: Llapi ndërprenë bashkëpunimin me sulmuesin e njohur

Llapi sivjet për herë të parë në histori të klubit do të prezantohet në arenën ndërkombëtare, përkatësisht në garat e Ligës së...

Recent Comments