No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t.

Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e ardhshëm dhe për të hedhur bazat për një skuadër gjithmonë dhe më konkurruese.

Hapi i parë do të jetë zgjidhja e çështjeve të kontratave, duke filluar nga ajo e Hakan Calhanoglu, që skadon në fund të sezonit.

Sipas todofichajes.com, turku po i afrohet gjithmonë e më shumë Juventus-it. Sipas portalit spanjoll, në fakt, bardhezinjtë janë zgjedhja e tij nëse nuk do të arrihet marrëveshja për rinovimin me kuqezinjtë.

PSG, një tjetër skuadër e interesuar për të, është në plan të dytë.

Nëse ndodh, do të ishte një befasi e trefishtë për Milan-in: do të largohej një lojtar i rëndësishëm, do të largohej me kosto zero dhe do të përforconte një rival direkt.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Spanja “shterpë” ndaj Suedisë, fati dhe Olsen ndalin “Furinë e Kuqe”

Suedia i ka marrë një barazim 0-0 Spanjës në “La Cartuja”, pas një ndeshje të dominuar nga vendasit, me nordikët, që u mbyllën dhe...

Spanja dhe Suedia ndajnë pikët

Ka përfunduar pa fitues derbi mes Kombëtares së Spanjës dhe Kombëtares së Suedisë, që u zhvillua në stadiumin e Sevillas, “La Cartuja”.

Rezultat interesant pas pjesës së parë të ndeshjes Spanja – Suedia

Spanja e Suedia janë duke u ballafaquar sonte në ndeshjen hapëse të tyre në Kampionatin Evropian.

Zyrtare: Llapi ndërprenë bashkëpunimin me sulmuesin e njohur

Llapi sivjet për herë të parë në histori të klubit do të prezantohet në arenën ndërkombëtare, përkatësisht në garat e Ligës së...

Recent Comments