No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së ardhmes.

Luis Muriel ka zbuluar objektivin për ESPN.

“Klubi ka bërë hapa prej gjiganti për sa i takon rezultateve në kampionat dhe Europë. Tani jemi të gjithë të përqendruar te vendi i dytë”, ka thënë Muriel.

Për të ardhmen:

“Në Bergamo jam shumë mirë. Do të më pëlqente të qëndroja dhe të luftoja për titullin vitin e ardhshëm. Krahasimi me Fenomenin? Për mua është një krenari dhe motivimi për t’u bërë të paktën çereku i Ronaldo-s, por nuk mund të ketë krahasim”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Spanja “shterpë” ndaj Suedisë, fati dhe Olsen ndalin “Furinë e Kuqe”

Suedia i ka marrë një barazim 0-0 Spanjës në “La Cartuja”, pas një ndeshje të dominuar nga vendasit, me nordikët, që u mbyllën dhe...

Spanja dhe Suedia ndajnë pikët

Ka përfunduar pa fitues derbi mes Kombëtares së Spanjës dhe Kombëtares së Suedisë, që u zhvillua në stadiumin e Sevillas, “La Cartuja”.

Rezultat interesant pas pjesës së parë të ndeshjes Spanja – Suedia

Spanja e Suedia janë duke u ballafaquar sonte në ndeshjen hapëse të tyre në Kampionatin Evropian.

Zyrtare: Llapi ndërprenë bashkëpunimin me sulmuesin e njohur

Llapi sivjet për herë të parë në histori të klubit do të prezantohet në arenën ndërkombëtare, përkatësisht në garat e Ligës së...

Recent Comments