No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Stadiumi në Gjilan po bëhet gati, po punohet në tribuna

Stadiumi në Gjilan po bëhet gati, po punohet në tribuna

Stadiumi i qytetit të Gjilanit vazhdon të mos jetë as për së afërmi realizimit final, dhe dihet se punët janë tejzgjatur për vite me radhë pa ndonjë progres të madh. 

Megjithatë, gjatë javëve të fundit intensiteti është rritur paksa, ku shihen më shumë punëtorë të angazhuar, shkruan Gazeta Olle.

Gjatë ditës së sotme, kemi qenë qenë prezent në stadium për të përcjellur ritmin e punimeve. Pjesa qëndrore e tribunës, ku për vite të tëra “Intelektualët” dhe “Skifterat” kanë dhuruar spektakël, do të ngritet së shpejti, ku vërehet se për momentin po punohet më shumë në atë sektor.

Ju sjellim disa foto nga punimet e fundit. 

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Spanja “shterpë” ndaj Suedisë, fati dhe Olsen ndalin “Furinë e Kuqe”

Suedia i ka marrë një barazim 0-0 Spanjës në “La Cartuja”, pas një ndeshje të dominuar nga vendasit, me nordikët, që u mbyllën dhe...

Spanja dhe Suedia ndajnë pikët

Ka përfunduar pa fitues derbi mes Kombëtares së Spanjës dhe Kombëtares së Suedisë, që u zhvillua në stadiumin e Sevillas, “La Cartuja”.

Rezultat interesant pas pjesës së parë të ndeshjes Spanja – Suedia

Spanja e Suedia janë duke u ballafaquar sonte në ndeshjen hapëse të tyre në Kampionatin Evropian.

Zyrtare: Llapi ndërprenë bashkëpunimin me sulmuesin e njohur

Llapi sivjet për herë të parë në histori të klubit do të prezantohet në arenën ndërkombëtare, përkatësisht në garat e Ligës së...

Recent Comments