No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Gjyqtarja që imitoi Genc Nuzën vjen me një veprim tjetër që po...

Gjyqtarja që imitoi Genc Nuzën vjen me një veprim tjetër që po mahnitë të gjithë

Gjyqtarja braziliane e futbollit, Fernanda Colombo (31 vjeçe) konsiderohet si një nga më tërheqëset midis kolegëve të saj në botë.

Ajo mbahet mend për gjëra interesante n fushë, por në ndeshjen e fundit, brazilianja nuk hezitoi të tregonte dashurinë e saj për partnerin e saj në fushë, kur e puthi me pasion për kënaqësinë e të gjithëve, para ndeshjes, shkruan Demokracia.com

“Dashuria është në rrezik”, – shkroi Fernanda në Instagram, përkrah një videoje që tregon dashurinë mes saj dhe burrit, edhe ai arbitër futbolli. Sa për kujtesë, Fernanda u bë e famshme brenda natës, pasi bëri shaka me futbollistin e Barcelona Sporting nga Ekuadori, Kit Diaz.

Nuza në ndeshjen revyale mes skuadrës së Milot Rashicës dhe Granit Xhakës të luajtur në stadiumin “Fadil Vokrri”, kishte bërë një veprim interesnat.  Ai e thirrë Muharrem Sahitin, për ta ndëshkuar, por në vend të kartonit Nuza nga xhepi nxjerrë një faculët, video që ishte bër hit në internet.

Të njëjtin veprim e kishte bërë edhe arbitrja 31-vjeçare e cila ftoi lojtarin që t’i afrohej dhe e lëvizi dorën drejt xhepit të saj, sikur do t’i jepte një letër. Në vend të kësaj, ajo nxori një shami nga xhepi dhe fshiu djersën nga fytyra e saj, vetëm qeshi ëmbël me lojtarin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Spanja “shterpë” ndaj Suedisë, fati dhe Olsen ndalin “Furinë e Kuqe”

Suedia i ka marrë një barazim 0-0 Spanjës në “La Cartuja”, pas një ndeshje të dominuar nga vendasit, me nordikët, që u mbyllën dhe...

Spanja dhe Suedia ndajnë pikët

Ka përfunduar pa fitues derbi mes Kombëtares së Spanjës dhe Kombëtares së Suedisë, që u zhvillua në stadiumin e Sevillas, “La Cartuja”.

Rezultat interesant pas pjesës së parë të ndeshjes Spanja – Suedia

Spanja e Suedia janë duke u ballafaquar sonte në ndeshjen hapëse të tyre në Kampionatin Evropian.

Zyrtare: Llapi ndërprenë bashkëpunimin me sulmuesin e njohur

Llapi sivjet për herë të parë në histori të klubit do të prezantohet në arenën ndërkombëtare, përkatësisht në garat e Ligës së...

Recent Comments