No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Barcelona – Getafe, formacionet zyrtare

Barcelona – Getafe, formacionet zyrtare

Barcelona kërkon afrimin me pikë te Atletico Madridi dhe Real Madridi në garën për titull.

Barcelona sonte ndeshet me getafen dhe pikët kanë shumë peshë. Ndeshja nis nga ora 22:00 dhe pritet një lojë e fortë.

Tashmë gjithçka është gati dhe të dyja skuadrat kanë prezantuar formacionet zyrtare;
BarcelonaTer Stegen, Pique, Sergio, Griezmann, Messi, Lenglet, Pedri, Jordi Alba, Roberto, De Jong, Mingueza.

Getafe: Soria, Sofian, Djene, Iglesisas, Chema, Alena, Maksimovic, Damian, Cucurella, Angel, Take. /Futbolli.info

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Formacionet zyrtare: Ballkani – Trepça ’89

Gjatë pasditës së sotme zhvillohen edhe pesë ndeshjet e xhiros së parafundit në Superligën e Kosovës në futboll. Një...

Amir Rrahmani fiton penallti, Napoli triumfon dhe bën hap të madh drejt Championsit

Napoli ka marrë fitore shumë të rëndësishme kur kampionati elitar italain po shkon drejt fundit. Skuadra e Gennaro Gattusos...

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Recent Comments