No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër...

Valverde i Real Madridit rezulton pozitiv me COVID-19,humbë ndeshjen e parë kundër Chelseat

Mesfushori uruguaian i Real Madridit, Fede Valverde ka rezultuar pozitiv në testimin për koronavirus.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi “mbretëror” përmes një komunikate në faqen zyrtare.

Valverde ka rezultuar pozitiv me virusin korona pas testit të kryer sot, thuhet në komunikatën e Los Blancos.

Kësisoj, Valverde do t’i mungojë Real Madridi deri kur do të shërohet plotësisht nga koronavirusi.

Valverde do të jetë hendikep i madh i trajnerit, Zinedine Zidanes për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve kundër Chelseat.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments