No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Super Milot Rashica, kalon Werder Bremenin në epërsi kundër Dortmundit

Super Milot Rashica, kalon Werder Bremenin në epërsi kundër Dortmundit

Werder Bremeni ka kaluar në epërsi kundër Borussia Dortmundit në “Signal Iduna Park”.

Është sulmuesi i Kombëtares së Kosovës, Milot Rashica që ka realizuar në minutën e 14-të të takimit.

Ndryshe, kjo përballje i takon javës së 29-të në Bundesligan gjermane.

VIDEO

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments