No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Milot Rashica starton për Werderin kundër Borussia Dortmundit: Formacionet zyrtare

Milot Rashica starton për Werderin kundër Borussia Dortmundit: Formacionet zyrtare

Borussia Dortmundi do të ketë përballë Werder Bremenin në takimin e vlefshëm për javën e 29-të në Bundesliga.

“Milionerët” pas eliminimit nga Liga e Kampionëve do të kenë vëmendjen në ligë për të siguruar pikët për një vend që dërgon në Ligën e Kampionëve edicionin tjetër.

Ëerder Bremeni në anën tjetër ndodhet afër zonës që e largon nga elita dhe do të udhëtoj në “Signal Iduna Park” për rezultat pozitiv.

Për mysafirët nga minuta e parë në fushë do të jetë edhe sulmuesi i Kosovës, Milot Rashica.

Përballja ndërmjet Dortmundit dhe Ëerder Bremenit fillon nga ora 15:30.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments