No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Kjaer-Tomori, dy super ndëhyrjet që shpëtuan Milan-in ndaj Genoa-s (Video)

Kjaer-Tomori, dy super ndëhyrjet që shpëtuan Milan-in ndaj Genoa-s (Video)

Milan ka mundur 2-1 Genoa-n dhe ka marrë një fitore të rëndësishme për Champions League.

Rebic dhe nja autogol i Scamacca-s i kanë dhuruar tri pikët Djallit, por edhe dy ndërhyrje të jashtëzakonshme të Tomori-t dhe Kjaer-it në fundin e ndeshjes.

Me Donnarumma-n e mposhtur, danezi dhe anglezi kanë shmangur një gol të sigurt dhe kanë shpëtuar rezultatin.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

E krahasojnë me Fenomenin, ylli i Serisë A: Sa çereku i tij të isha…

Një vend i dytë për t’u siguruar që do të ishte një rezultat historik për Atalanta-n e tij, më pas një shikim drejt së...

Recent Comments