No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh...

Futbollisti i Ferizajt i shpëton më të keqes, kthehet në shtëpi shëndosh e mirë

Futbollisti i Ferizajt, Thesar Ismajli u lëndua sot gjatë ndeshjes kundë Ulpianës.

Gjendja e tij ishte mjaft kritike, ku edhe u dërgua menjëherë për trajtim në spital.

Mirëpo, pas disa orëve në trajtim, Ismajli e ka kaluar gjendjen e rëndë dhe është liruar nga spitali për t’u kthyer në shtëpi.

Ai do të jetë i gatshmëm për t’i ndihmuar skuadrës, kanë njoftuar përmes një postimi, klubi i Ferizajt.

Postimi i plotë nga KF Ferizaj:

Thesari Ismajli ështe ne gjendje te mire. Lojtari i skuadres sonë Thesar Ismajli ështe ne gjendje te mirë pas lendimit qe mori sot ne duelin me kundershtarin ku per disa sekonda ishte ne gjendje kritike. Thesari para pak minutash është liruar nga spitali per ne shtepi ku klubi jonë vizitoj Thesarin, ku jemi te lumtur qe gjendja e tijë ështe e mire, dhe ështe i gatshem ti ndihimoj klubit tonë. #ForcaThesar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments