No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Feronikeli humb, por Duro është i kënaqur me paraqitjen e ekipit!

Trajneri i Feronikelit, Klodian Duro, ka arsyetuar humbjen e skuadrës së tij ndaj Ballkanit.

“Timonieri” i skuadrës nga Drenasi tha se lojtarët e tij u angazhuan maksimalisht në këtë takim por ishin edhe të pafat.

“Kemi bërë një ndeshje të mirë pavarësisht se humbja na dhemb shumë dhe një kundërshtari që lufton për titull të kampionit. Në pjesën e parë na bllokuan më tepër por dhe gjyqtarët duhet të janë më të përqendruar në lojë pasi pastaj diferencat janë të vogla. Djemtë dhanë gjithçka në fushën e lojës për të arritur fitoren por mendoj që fusha e tregoi që ne jemi një ekip shumë i fortë”, deklaroi Duro.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Formacionet zyrtare: Ballkani – Trepça ’89

Gjatë pasditës së sotme zhvillohen edhe pesë ndeshjet e xhiros së parafundit në Superligën e Kosovës në futboll. Një...

Amir Rrahmani fiton penallti, Napoli triumfon dhe bën hap të madh drejt Championsit

Napoli ka marrë fitore shumë të rëndësishme kur kampionati elitar italain po shkon drejt fundit. Skuadra e Gennaro Gattusos...

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Recent Comments