No menu items!
Ballina LIGAT E TJERA BUNDESLIGA Musaila realizon dy gola, Bayern fluturon (VIDEO)

Musaila realizon dy gola, Bayern fluturon (VIDEO)

Bayern Munich e mbyll pjesën e parë në fushën e Wolfsburg me rezultatin 3-1.

Pas fillimit super të djemve të Hansi Flick me golin e Jemal Musiala (driblim dehës brenda zone) dhe dyfishimit të rezultatit me Chupo Moting, zbulimi i këtij sezoni në Bundesliga, Weghorst, ka shkurtuar diferencën në 1-2 për vendasit.

Por, në fundin e pjesës së parë, djaloshi i artë, talenti i rritur te Akademia gjermane dhe që tashmë është bërë edhe titullar, me kokë ka realizuar bukur pas krosimit nga fundorja të Muller.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments