No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Munishi pas humbjes nga Llapi: Duhet ta pranojmë nuk luajtëm mirë

Munishi pas humbjes nga Llapi: Duhet ta pranojmë nuk luajtëm mirë

Llapi ka marrë një fitore të madhe ndaj Gjilanit sot në udhëtim, duke e mposhtur me rezultat 2:0, për ta bërë vazhdimin shumë më të qetë në luftë për mbijetesë.

Pas ndeshjes trajneri i Gjilanit, Ismet Munishi është parë i dëshpëruar me rezultatin dhe e ka pranuar që sot ekipi i tij nuk luajti mirë.

“E filluam me nervozizëm që nuk është dashur, nuk luajtëm mirë duhet ta pranojmë. I përgëzoj lojtarët për angazhimin, nuk është asgjë tragjike, kjo shërben që të kemi një pasqyrë për sezonin tjetër” ka thënë Munishi për “Artmotion” pas ndeshjes.

Ndryshe, kjo ishte humbja e parë e Munishit që nga ardhja në krye të klubi gjilanas.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Chelsea fiton luftën e Championsit, mposht Leicesterin

Chelsea ka shënuar një fitore të madhe duke e mposhtur Leicesterin me rezultat 2:1 në javën e 37-të të Premier League dhe...

Torino e Vojvoda sigurojnë mbijetesën në Serie A, i marrin një pikë Lazios

Torino dhe Mërgim Vojvoda, së paku edhe një vit e kanë siguruar pjesëmarrjen në Serie A. Skuadra torineze sot...

Manchester United gabon me Fulhamin

Manchester United nuk ka shkuar më larg se një barazim 1-1 në shtëpi kundërFulham në javën e parafundit të Premier League.

Zyrtare: Kjo është lista përfundimtare e Francës për Kampionat Evropian

Karim Benzema është përfshirë në ekipin e gjelave këtë verë për Kampionatin Evropian. Franca tashmë ka publikuar listën prej...

Recent Comments