No menu items!
Ballina KRYESORE Skandal: Prindërit zbulojnë menaxherin e klubit që u dërgonte foto nudo fëmijëve...

Skandal: Prindërit zbulojnë menaxherin e klubit që u dërgonte foto nudo fëmijëve të tyre

Shtatë sportistë të mitur kanë rënë pre e provokimeve të një 30-vjeçari, menaxher i një klubi sportiv, i cili u dërgonte foto nudo dhe mesazhe me përmbajte erotike.

Kjo ka ndodhur në Volos të Greqisë, ku sipas mediave vendase, i riu gjatë periudhës se izolimit për shkak të masave kufizuese të vendosura si pasojë e situatës nga koronavirusi, u shkruante 7 të miturve në rrjetet sociale, dhe ‘i bombardonte’ me foto nudo dhe mesazhe erotike.

Pasi skandali u bë publik në media, 30-vjeçari u pushua nga puna. Sipas mediave greke, rasti në fjalë u zbulua nga babai i një atleti 14-vjeçar, pasi u alarmua nga fotot e 30-vjeçarit në telefonin e djalit të tij.

I shokuar nga ajo që i panë sytë, babai i 14-vjeçarit kontaktoi edhe me familjet e shokëve të klubit të të birit të cilët gjithashtu zbuluan se fëmijët e tyre merrnin vazhdimisht mesazhe erotike nga menaxheri i tyre. Prindërit iu drejtuan Policisë për të bërë denoncim.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Formacionet zyrtare: Ballkani – Trepça ’89

Gjatë pasditës së sotme zhvillohen edhe pesë ndeshjet e xhiros së parafundit në Superligën e Kosovës në futboll. Një...

Amir Rrahmani fiton penallti, Napoli triumfon dhe bën hap të madh drejt Championsit

Napoli ka marrë fitore shumë të rëndësishme kur kampionati elitar italain po shkon drejt fundit. Skuadra e Gennaro Gattusos...

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Recent Comments