No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Pamje sikur nëpër filma aksion, ja si qëllohet me plumba menaxheri...

Pamje sikur nëpër filma aksion, ja si qëllohet me plumba menaxheri i futbollit

Një ngjarje e frikshëm është parë në rrugët e Letonisë.

kamerat e sigurisë kanë regjistruan të gjithë incidenti, të menaxherit të futbollit Roman Bezubov i cili u qëllua me plumba nga një xhip i zi, transmeton Demokracia.com.

Gjithçka ndodhi si në film, një xhip i zi bllokoi automjetin e menaxherit fatkeq, dhe më pas pati disa të shtëna.

Ai ishte një ish-futbollist, i cili luajti për klubet e ligës lokale Daugava dhe Jurmala dhe kishte rreth 140 ndeshje para se largohet nga loja aktive./Demokracia.com

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Formacionet zyrtare: Ballkani – Trepça ’89

Gjatë pasditës së sotme zhvillohen edhe pesë ndeshjet e xhiros së parafundit në Superligën e Kosovës në futboll. Një...

Amir Rrahmani fiton penallti, Napoli triumfon dhe bën hap të madh drejt Championsit

Napoli ka marrë fitore shumë të rëndësishme kur kampionati elitar italain po shkon drejt fundit. Skuadra e Gennaro Gattusos...

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Recent Comments