No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Trajneri i Besiktasit mori vaksinën por reagimi i tij po bën që...

Trajneri i Besiktasit mori vaksinën por reagimi i tij po bën që bota të qeshë

Trajneri i famshëm i skuadrës turke Besiktas, Sergen Yalchin vendosi të mbrojë veten nga virusi i COVID-19 me anë të vaksinimit, por reagimi i tij nga frika dhe pak nga dhimbja shkaktoi të qeshura tek shumë njerëz që panë se si dukej, transmeton Futbolli.info.

Reagimi i tij tregoi se procedura në vetvete ishte më shumë se e dhimbshme!

Infermierët qeshën me të, por edhe shumë të tjerë që patën mundësinë të shikonin këtë klip të lezetshëm!.  /Futbolli.info

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments