No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Sot luhen dy çerekfinalet e radhës në Ligën e Kampionëve

Sot luhen dy çerekfinalet e radhës në Ligën e Kampionëve

Çerekfinalet e Ligës së Kampionëve mbyllen sot, ku në program janë dy ndeshje.

Liverpooli pret në ‘Anfiled Road’ mbretërit e kësaj gare, Real Madridin.

Spanjollët e kishin fituar ndeshjen e parë me rezultat 3-1 dhe shihet si favorit për të kaluar tutje, por Liverpooli shpesh di të bëjë rikthime të mëdha.

Ndeshja e dytë zhvillohet mes Borussia Dortmund dhe Manchester Cityt.

Në përballjen e parë fituan anglezët me rezultat 2-1.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Superliga vjen sot me ndeshje të jashtëzakonshme, shumëçka mund të vendoset

Elita e futbollit kosovar vjen sot me ndeshjet e javës së 34-të të cilat edhe mund ta vendosin fatin e shumë skuadrave...

Pa gola në “Camp Nou”, Atletico frenon Barcelonën dhe Messin

Mbyllet pa gola supersfida Barcelona-Atletico Madrid. Dy skuadrat po garojnë për titullin kampion dhe dhuruan një betejë sportive në “Camp Nou”. Ekipi i Diego...

Shkodran Mustafi gjen golin e parë në Bundesliga me fanellën e Schalkes

Futbollisti shqiptar me pasaportë gjermane,  Shkodran Mustafi e ka realizuar golin e tij të parë në Bundesligë në fanellën e Schalken.

Shevchenko kujton ditën kur një Maldini 36-vjeçar e la pa fjalë

Andriy Shevchenko ka kujtuar disa momente nga e kaluara e tij te Milan në një lidhje me Sky Sport. “Te Milan kanë kaluar atletë të...

Recent Comments