No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Kjo është arsyeja e mungesës së Ramosit në ndeshjen kundër Liverpoolit

Kjo është arsyeja e mungesës së Ramosit në ndeshjen kundër Liverpoolit

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Mbrojtësi spanjoll është duke u shëruar nga lëndimi që ka pësuar në ndeshjet e muajit mars, teksa në analizat e fundit për Covid-19 është testuar pozitiv.

Këtë e ka konfirmuar mediumi spanjoll “Chiringueto”, mirëpo ende nuk kanë bërë të ditur asgjë zyrtare nga klubi madrilien.

Pas këtij lajmi pritet që në orët në vijim të ketë një komunikatë zyrtare nga Real Madridi, për ta konfirmuar se mbrojtësi spanjoll është i prekur me Covid-19.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments