No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Të mërkurën shorti i Kupës për femra

Të mërkurën shorti i Kupës për femra

Ndeshjet e Kupës së Kosovës do të vazhdojnë edhe në konkurrencën e femrave.

Të mërkurën mësohen çiftet e rrethit të dytë të Kupës.

Shorti për rrethin e dytë të Kupës së Kosovës në konkurrencën e femrave do të mbahet më datë 14 prill (e mërkurë).

Tërheqja e shortit do të bëhet në selinë e FFK-së, në orën 13:30.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments