No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Reali me shumë mungesa të rëndësishme ndaj Liverpoolit, kjo është lista e...

Reali me shumë mungesa të rëndësishme ndaj Liverpoolit, kjo është lista e të ftuarve

Liverpooli e pret Real Madridin në ndeshjen kthyese të çerekfinales në Ligën e Kampionëve.

Mbretërit shënuan fitore të rëndësishme në ndeshjen e parë në shtëpi, me rezultat 3-1, shkruan Gazeta Olle.

Dueli i dytë zhvillohet në “Anfield”, derisa gjiganti spanjoll ka publikuar listën e të ftuarve, e në të cilën vërehen mungesat e shumë lojtarëve të rëndësishëm në të gjitha repartet.

Sergio Ramos, Lucas Vazquez, Dani Carvajal, Raphael Varane dhe Eden Hazard, mungojnë në ndeshjen e kthimit.

Lista e të ftuarve:

Portierë: Courtois; Lunin, Altube

Mbrojtës: Militao, Nacho, Marcelo, Odriozola, Mendy, Chust

Mesfushorë: Kroos, Modric, Casemiro, Valverde, Isco, Marvin, Arribas

Sulmues: Benzema, Asensio, Vinicius, Mariano, Rodrygo

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments