No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR PSG-BAYERN: Francezët konfirmojnë rikthimin e madh, por ka dhe 2 mungesa

PSG-BAYERN: Francezët konfirmojnë rikthimin e madh, por ka dhe 2 mungesa

Mbrëmjen e nesërme do të luhet ndeshja e kthimit mes PSG dhe Bayern, sfidë e vlefshme për fazën çerekfinale të UEFA Champions League.

Në kuadër të përballjes, PSG ka publikuar listën e të grumbulluarve, ku bie në sy rikthimi i Marco Verrattit, i cili duket se e ka lënë pas periudhën që ishte me COVID-19. Përveç Verrattit është rikthyer edhe Florenzi.


Nga ana tjetër, ka dhe mungesa të mëdha, siç janë ato të Marquinhos, kapiteni i cili shënoi në Mynih, por edhe Icardi, me argjentinasin që ende nuk është rikuperuar nga dëmtimi i pësuar.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments