No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën ndaj Gaziantep, që u mbyll me shifrat 2-1.

Futbollisti kundërshtar, Maksim ekzekutoi një goditje dënimi në mënyrë shumë të zgjuar, duke goditur poshtë murit, portieri i Fenerbahçes, reagoi mjaft mirë në fillim, duke e pritur topin, edhe pse kishte pamje të kushtëzuar, teksa më pas, është treguar naiv, duke e shtyrë topin më këmbë.

Në atë moment sfera e kalon vijën fatale dhe gjyqtari akordon gol për Gaziantep. Një episod i rrallë që nuk jemi mësuar ta shikojmë në ndeshje të këtyre niveleve.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments