No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR E kritikon një tifoz, ylli francez i Newcastle bën reagimin epik

E kritikon një tifoz, ylli francez i Newcastle bën reagimin epik

Newcastle fitoi 1-2 në fushën e Burnley ditën e djeshme, duke siguruar një triumf të rëndësishëm për objektivin mbijetesë. “Qymyrxhinjtë” përmbysën gjithçka në pjesën e dytë falë golave të Jacob Murphy dhe Allan Saint-Maximin.

Ky i fundit, për të cilin klubi anglez pagoi 18 milion euro në verën e vitit 2019, ka reaguar pas një komenti të një tifozi, i cili e kritikonte për lojën e dobët. “Lojtar i mbivlerësuar, as qëndrimin në stol nuk e meriton“, shkruan tifozi.

Ndërkohë, 24-vjeçari francez nuk ka përtuar për t’i kthyer një përgjigje origjinale, që ka shkaktuar ilaritet të madh në rrjetet sociale. “Faleminderit për komentin Patrick“, shkruan sulmuesi i majtë, në foton ku dallohet një mikrofon dhe një kosh plehrash.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Formacionet zyrtare: Ballkani – Trepça ’89

Gjatë pasditës së sotme zhvillohen edhe pesë ndeshjet e xhiros së parafundit në Superligën e Kosovës në futboll. Një...

Amir Rrahmani fiton penallti, Napoli triumfon dhe bën hap të madh drejt Championsit

Napoli ka marrë fitore shumë të rëndësishme kur kampionati elitar italain po shkon drejt fundit. Skuadra e Gennaro Gattusos...

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Recent Comments