No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Tovërlani: Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë

Trajneri i mirënjohur, Afrim Tovërlani, ka komentuar ndeshjet mes Llapit dhe Dritës si dhe Drenicës ndaj Prishtinës.

Tovërlani tha se nuk pa as entuziazëm e as dëshirë tek skuadrat vendase sot.

Ai vazhdoi duke thënë se dikujt matematikat nuk kanë për t’i dalur në fund të sezonit.

“Sot befasisht nuk kam parë adrenalinë, as deshirë e as luftë nga skuadrat vendase”.

“Si tek Llapi ndaj Dritës e si tek Drenica ndaj Prishtinës. Drita erdhi tek fitorja shumë më lehtë sesa që kemi pritur. Dikujt matematikat në fund të sezonit nuk kanë me i dalë” tha Tovërlani.

Drita fitoi 2-4 në udhëtim te Llapi, derisa Prishtina triumfoi 0-1 te Drenica.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments