No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR “Do ankohesh tek arbitri tani?!”, Modric acaron Piquen! (VIDEO)

“Do ankohesh tek arbitri tani?!”, Modric acaron Piquen! (VIDEO)

Nervat te lojtarët e Barcelonës pas “El Clasicos” së humbur ndaj Realit u shfaqën qartë. Jo vetëm trajneri Koeman, por edhe lojtarët ishin të tërbuar, si në rastin e Pique.

Mbrojtësi është kapur nga kamerat në fundin e ndeshjes, ku ka diskutuar me Luka Modric, pasi i ka dhënë dorën. Kroati e ka parë Piquen që po drejtohej për nga arbitrat dhe e ka ngacmuar. “Po pret për arbitrat që të ikësh të ankohesh?!”, i ka thënë Modric.

Pique i është përgjigjur: “Normale, vetëm 4 minuta shtesë.” Modric nuk e ka lënë me aq dhe menjëherë e ka thumbuar përsëri spanjollin. “Sa minuta doje më shumë?!”.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments