No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Batatina: Kastriot Rexha e bëri diferencën

Trajneri i Llapit, Tahir Batatina, ka vlerësuar paraqitjen e skuadrës në pjesën e parë të ndeshjes ndaj Dritës.

Llapi pësoi 4:2 në Podujevë, të dielën.

“Mendoj që e kemi parë një Llap në pjesën e parë krejt ndryshe. Sa ishim të freskët bëmë maksimumin, shënuam dy gola dhe rrezikuam Dritën. E kemi ditur se do të jetë vështirë, pasi fokusi ishte te ndeshja me Prishtinën. Në pjesën e parë u vërejt që Llapi ka potencial”, ka theksuar Batatina pas ndeshjes. “Mungoi Benjamin Emini për shkak të lëndimit. U detyruam të bëjmë disa ndryshime. Ky është futbolli. Drita bëri zëvendësime, Kastriot Rexha kur u fut në lojë bëri diferencën. Ne duhet të mendojmë për ndeshjen e radhës”, ka shtuar Batatina, duke konfirmuar se fokusi është në garën për Kupë.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments