No menu items!
Ballina FUTBOLLI MBARËKOMBËTAR Zhegrova i papërmbajtshëm, shënon dy gola për Baselin

Zhegrova i papërmbajtshëm, shënon dy gola për Baselin

Ylli i Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova ka pasur sonte një paraqitje spektakolare në fanellën e Baselit duke i shënuar dy gola.

Baselit po fiton me rezultat 3:1 ndaj Luzernit, në ndeshjen e vlefshme për xhiron e 28-të në Superligën e Zvicrës.

Dy gola të shpejtë ka shënuar anësori i Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova.  Zhegrova shënoi në minutën e 18’të dhe të 22’tën.

https://streamable.com/o/u8lgpx#?secret=LOmJnoSA79
https://streamable.com/o/i1ekzn#?secret=2kisIkQZiE

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments