No menu items!
Ballina FUTBOLLI NDËRKOMBËTAR PSG mposht Strasbourg me lehtësi, gol dhe asist për Mbappe (Video)

PSG mposht Strasbourg me lehtësi, gol dhe asist për Mbappe (Video)

PSG ka mundur 4-1 Strasbourg në javën e 32-të të Ligue 1.

Protagonisti i sfidës së luajtur në Stade de la Meinau ka qenë Kylian Mbappe. Sulmuesi francez ka realizuar golin e parë dhe ka dhënë asistin për golin e tretë të Moise Kean.

Sarabia dhe Paredes kanë qenë autorët e dy golave të tjerë të miqve, ndërsa goli i Strasbourg është shënuar nga Sahi.

Skuadra e Pochettino-s mban vendin e dytë në renditje me 66 pikë, tri më pak se Lille kryesuese.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Mbappe mendon largimin, PSG ka një ide të çmendur

Paris Saint-Germain është në kërkim të një goditje të bujshme në rast se Kylian Mbappe do të vendosë të largohet. Sulmuesi francez, kontrata e të...

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Recent Comments