No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Jeton Gashi: Deklarata ime u deformua, nuk e kam akuzuar Agim Ademin

Jeton Gashi: Deklarata ime u deformua, nuk e kam akuzuar Agim Ademin

Jeton Gashi,  futbollistë veteran  i Kosovës, në një prononcim për BlicMedia, ka sqaruar situatën  e krijuar në mes tij,  Agim Ademit dhe FFK-së.

“Shkrimi jem që ma kanë postu ka ndryshu, unë se kom akuzuar Agim Ademin, por e kom akuzuar Ligën e Veteranëve,  Enes Shoshollin.  Mi kanë ndrrue fjalt se këtu ska kurgjo të bëj me kryetarin Agim Ademin. Unë kom problem me Ligën e Veteranëve me kryesin e Veteranëve”, ka deklaruar Jeton Gashi.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Formacionet zyrtare: Ballkani – Trepça ’89

Gjatë pasditës së sotme zhvillohen edhe pesë ndeshjet e xhiros së parafundit në Superligën e Kosovës në futboll. Një...

Amir Rrahmani fiton penallti, Napoli triumfon dhe bën hap të madh drejt Championsit

Napoli ka marrë fitore shumë të rëndësishme kur kampionati elitar italain po shkon drejt fundit. Skuadra e Gennaro Gattusos...

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Recent Comments