No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Nuhiu: I kemi edhe tetë finale për t'u shpallur kampion

Nuhiu: I kemi edhe tetë finale për t’u shpallur kampion

Drita arriti të merr një fitore të rëndësishme në luftën për titull. 

Kampioni aktual e mposhti Arbërinë në udhëtim me rezultat 3-1.

Trajneri i mysafirëve, Ardian Nuhiu është prononcuar pas ndeshjes.

“Ato dy barazime kanë qenë pak psikologjike, mirëpo djemtë treguan karakter duke marrë këtë fitore të rëndësishme. Ne kryem detyrën tonë sot dhe me shumë qetësi do ta shikojmë ndeshjen nesër”, tha Nuhiu.

Tekniku i gjilanasve gjithashtu foli edhe për ndeshjet e ardhshme që e presin ekipin e tij.

“Ka edhe shumë ndeshje deri në fund dhe të shikojmë. Janë edhe tetë finale dhe ne duam të shpallemi kampion, por kemi edhe dy kundërshtarë shumë të vështirë që gjithashtu duan titullin”, përfundoi Ardian Nuhiu.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Formacionet zyrtare: Ballkani – Trepça ’89

Gjatë pasditës së sotme zhvillohen edhe pesë ndeshjet e xhiros së parafundit në Superligën e Kosovës në futboll. Një...

Amir Rrahmani fiton penallti, Napoli triumfon dhe bën hap të madh drejt Championsit

Napoli ka marrë fitore shumë të rëndësishme kur kampionati elitar italain po shkon drejt fundit. Skuadra e Gennaro Gattusos...

Tifozët zgjedhin pasardhësin e Zinedine Zidane

Zinedine Zidane do të largohet nga Real Madrid në fundin e sezonit. Trajneri francez, sipas Marca-s, ia ka komunikuar skuadrës vendimin e tij për t’u...

Befasi e trefishtë për Milan-in, ylli injoron PSG dhe zgjedh rivalët

Sot, Milan mund të blindojë matematikisht objektivin Champions League kundër Cagliari-t. Një objektiv i rëndësishëm, me ambicien për kthyer në nivele të larta sezonin e...

Recent Comments