No menu items!
Ballina KRYESORE Klopp ironizon trajnerin e Anglisë: Nëse nuk fton në Kombëtare Alexander-Arnold atëherë…

Klopp ironizon trajnerin e Anglisë: Nëse nuk fton në Kombëtare Alexander-Arnold atëherë…

Jurgen Klopp ka dalur haptazi kundër trajnerit të Kombëtares angleze, Gareth Southgate. Trajneri i Liverpool nuk arrin ta kuptojë se si është e mundur që një nga mbrojtësit më të mirë në Botë, siç është Trent Alexander-Arnold të most ë ftohet në kombëtare.

Në kuadër të ndeshjes ndaj Arsenalit, Klopp ka folur përpara mediave, ku dhe ka ironizuar zgjedhjet e Southgate me fjalët e tij. Trajneri gjerman tha me ironi se Anglia duhet të jetë ekip super përderisa nuk ka vend për Arnold.

“Nëse Anglia nuk fton në grumbullim Trent Alexander-Arnold atëherë do të thotë që janë një ekip super. Përgëzime për Kombëtaren angleze”, u shpreh me ironi Jurgen Klopp.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Të fundit

Penza fiton ndaj Prishtinës dhe kalon në finale

Pikët e amerikanës Gabrielle Cooper, me sirenë ia siguroi finalen Penzës në “play-offin” e Superligës për femra. Penza ka...

Dortmundi skuadra e parë në Europë që u jep hapësirë më së shumti të rinjve

Observatori i Futbollit, CIES, ka publikuar ditën e sotme një tjetër studim të kryer prej tyre, ku listojnë klubet më të mira...

Gafa e portierit të Fenerbahçes bëhet “hit” në internet

Gafa e portierit të Fenerbahçes, Atlai Bajindir është duke bërë xhiron e internetit. Gardiani 22-vjeçar, pësoi një gol të çuditshëm në sfidën...

Dardanët e rinj arrijnë në Sofje

Kombëtarja e Kosovës U17 ka arritur në Sofje, ku më 14 dhe 16 prill do t’i luajë dy ndeshje miqësore me Kombëtaren...

Recent Comments