No menu items!
Ballina FUTBOLLI VENDOR Drenica fiton në ndeshjen shumë të rëndësishme ndaj Trepçës ‘89

Drenica fiton në ndeshjen shumë të rëndësishme ndaj Trepçës ‘89

Drenica ka mposhtur me rezultat 2:0 Trepçën ’89, në kuadër të javës së 27-të të Superligës së Kosovës.

Zabergja dhe Rapo ishin realizuesit e golave për skuadrën nga Skenderaj.

Me këtë fitore, Drenica mban vendin e tetë me 30 pikë, ndërsa Trepça ’89 me 32 pikë renditet e gjashta.

Lini një përgjigje

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Reklamë
Reklamë

Të fundit

Superliga vjen me 6 ndeshje, sot Prishtina mund të kurorëzohet me titullin e kampionit

Kampionati elitar po vjen drejt fundit, ku sot do të luhet java e 35-të në Superligën e Kosovës me shumë sfida interesante. Padyshim që vëmendja...

Zhegrova shënon gol të bukur për Baselin pas një goditje shumë të fortë

Basel e Zurichu kanë duke u ballafaquar ndërmjet vete në kuadër të javës sëë 35-të në Superligën e Zvicrës.

Roma triumfon në derbi përballë Lazios

Roma ka shënuar fitore në derbin përball rivalit të madh të saj Lazios me rezultat 2:0. Mikhitarian e Pedro...

Presidenti Ademi përgëzon KF Ulpiana, KF Malisheva dhe KFF Mitrovica për suksesin në kampionat

Ulpiana dhe Malisheva janë anëtare të reja të Superligës së Kosovës në futboll, derisa Mitrovica për herë të katër radhazi është shpallur...

Recent Comments